Ať Vám nic neunikne!
Chcete, aby vám do mailu přišly informace o novinkách, termínech na minifocení a když mi na to vyjde čas, tak třeba i občas drobný pozdrav? Přihlaste se k odběru zpravodaje:

  Blog | nejnovější příspěvky

  Focení s kachňaty 2022
  30/05/2022

  Balíček mini – focení, je určen výhradně pro děti.Rodiče tentokrát zůstanou stranou a prostor dostanou ti nejmenší. Celé focení bude trvat cca 20 minut. Termíny focení: pátek 3.6.sobota 4.6.neděle 5.6.Čas vždy mezi 16:00 – 19:00 Cena: 1500 Kč Dostanete 5 plně upravených fotografií v digitální podobě ve formátu JPG.Veškeré podmínky balíčku jsou vypsány zde v ceníkuBalíček focení | TEMATICKÉ MINI „5“ V případě, že...

  Párové focení - hledá se zamilovaný pár
  16/02/2022

  Nabízím párové focení zdarma. Vybraná dvojice ode mě dostane minimálně 10 plně upravených a retušovaných fotografií dle mého výběru. Termín focení dle individuální domluvy. Stejně tak se domluvíme i na místě focení. Můžeme zvolit exteriér nebo pohodlí vašeho domova - to nechám na vás.

  Fotím pevná objetí, lásku, emoce a pouto, které mezi Vámi je. Okamžiky, které nechcete nikdy zapomenout, fotografie, ke kterým se budete rádi vracet.

  Maličkost, kterou si zaslouží každý z nás! Čas nevrátíme...

  fotograf pribram rodinná fotografka lucie šmejkalová

  Recent Posts
  Latest Photos