focení ženský portrét
předám vám něco, co si zaslouží každá z nás...

Nadčasový ženský portrét, u kterého se zasníte a možná vám otevře i nový pohled na sebe samou.

Čas, který máme, je vzácný.
Každý den máme tolik starostí a povinností…

Ať už pracovních nebo osobních. Každá z nás má ve svém životě tolik rolí, které musí zvládnout… Partnerka, máma, dcera… Je to ta, která uvaří, uklidí, pomůže s úkoly, léčí rozbitá kolena i šrámy na duši.
Je to ta, která je unavená, ale má sílu kdykoli vstát a být tu pro ty, které miluje.

Na závěr se jen ohlédneme za množstvím zážitků
a nezapomenutelných okamžiků,
které jsme prožily.

Udělaly jsme si ale čas i samy na sebe?

Uvědomuji si, kolik úsilí nás stojí zvládnout všechny povinnosti.

Letmým pohledem zjistíme, že nám přibyla další vráska, pokud nám není 20, tak tušíme, že na první pohled “už to lepší nebude” a naše sebevědomí pak dorazí drahá polovička, která nás zvěční v teplákách, s výrazem, který na sebe neděláme ani potají v zrcadle a v poloze, kdy místo své jedné brady, máme minimálně dvě (ano, na tohle mají muži zvláštní talent :D)

Zastavte se!

Na chvíli vystoupit z šedé všednosti a užít si celý ten proces. Vnímat obyčejnou krásu přítomného okamžiku a jen tak být. Bez tlaku na dokonalost se nechat překvapit sama sebou. Najednou na sebe začnete nahlížet úplně jinak. Ten pocit je opojný a já ho pro vás zachytím tak, aby vám vydržel.

“Když žena získá sebevědomí a začne si věřit,
neuvěřitelně zkrásní.”
– Amy Carlston

Máme tolik tváří...

Kterou z nich ukážeme? Tématu fotografování se meze nekladou. Můžeme fotit v zámeckém parku a alespoň na chviličku se cítit jako princezna. Nebo uprostřed lesa a skal, protože příroda je to, co milujete. Nebo se chcete nechat jen tak unést okamžikem a proměnit vaši fantazii ve skutečnost?

Před focením vše do detailu probereme a pečlivě naplánujeme.

každá žena umí být krásná!

„Souměrné rysy ani dokonalé proporce z nikoho krasavici neudělají… Musíte mít jiskru, oheň a určité sebevědomí…“
– Sophia Loren.

foceni žen

Fotografie pořízena v rámci individuálního workshopu Karolíny Ryvolové.
Modelka + MUAH: Veronika Lukešová

Co vás tedy čeká?
Jak to celé probíhá?

Naplánujeme spolu stylizaci na míru
Máte svoji konkrétní představu? Nebo mi jen naznačíte, co máte rády, jaké jsou vaše sny a přání a podle toho společně vymyslíme celý styling? Na všem se předem pečlivě domluvíme, vybereme šaty i doplňky, ve kterých se budete cítit dobře a budou vám slušet. Vybereme vhodné místo a termín focení.
Váš den D
Pokud budete mít zájem nechat se hýčkat šikovnou vizážistkou, tak se vás nejprve ujme ona. Rozhodnutí je na vás - její služby využít můžete, ale nemusíte. Může se postarat o líčení, které dokonale podpoří celkový styling a podtrhne vaše rysy. Tato služba je příplatková, paní vizážistce platíte 800 Kč za foto make-up. Pokud byste si přály náročnější fantasy styl, pak je domluva individuální.
Jdeme na to!
Focení se mnou se nemusíte obávat. Vše vám vysvětlím, pomohu s výrazem i pózováním, které vyzdvihnou vaše přednosti. Focení proběhne v přátelské a uvolněné atmosféře. Nebude nás tlačit čas, bude ho tolik, kolik bude potřeba, abyste ztratily prvotní ostych před objektivem, uvolnily se a celé focení si zkrátka užily.
Čeká vás výběr
Do týdne od focení ode mě obdržíte náhledy neupravených fotografií, které budou technicky i esteticky v pořádku. Sice vám připíšu i určitá doporučení a vodítka, která by vám mohla výběr ulehčit, ale poslední slovo máte vy. Záleží mi na tom, abyste se na fotografiích líbily především samy sobě. Fotografie může být sebelepší, ale pokud nebude souznít s vámi, je bezcenná - proto si fotky k úpravě vybíráte vy samy, abyste byly spokojené.
Můžete se začít těšit
Během 2 - 4 týdnů od vašeho výběru ode mě dostanete finální fotografie. Každá projde velmi pečlivou úpravou, aby barevnost i celkové ladění snímku podtrhlo atmosféru focení. Profesionální retuš je samozřejmou součástí úpravy. Pokud je to potřeba, můžou být úpravy nedostatků výraznější, ale nikdy takové, které by zásadně měnily váš vzhled.
ženský portrét
3000 Kč
individuální projekt

1 - 2 hodiny focení

5 plně upravených fotografií

čas je pouze orientační, budeme ho mít tolik, kolik bude potřeba

fotografie k úpravě si vybíráte samy ze zaslaných náhledů

upravené fotografie jsou plně retušované | profesionální retuš pleti a drobných nedostatků je samozřejmostí | míra úprav je vždy individuální, vše je na domluvě

v ceně je zahrnuto půjčení šatů, doplňků, korunek, věnečků a pomoc s celkovou stylizací

cena nezahrnuje služby profesionální vizážistky, kterou vám ale ráda v případě zájmu zajistím | příplatek za služby vizážistky je 800 Kč

cena focení i doplňkových služeb platí pro jednu osobu

každé další foto nad rámec balíčku 300 Kč

Chcete sobě nebo někomu blízkému splnit sen? Pokud máte o focení zájem nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte a nezávazně se ozvěte:

kontaktujte mě

Možná máte pár otázek...

Co si se mnou počnete?
Modelka nejsem, neumím se tvářit ani pózovat...

A to je moc dobře!
Celé roky fotím právě vás, ženy, které běžně potkávám na ulici, muže, kteří focení nesnáší a děti… (doplňte si dle svých zkušeností :D). Za tu dobu si troufnu tvrdit, že vím jak vás uvolnit, nasměrovat, jak zařídit to, abyste se cítily příjemně a jak vás z nucených úsměvů přivést k přirozenosti, která sluší úplně každému.

Prostě vás v tom nenechám!
Celým focením vás vedu, vše vysvětlím, ukážu a můžeme spolu dokázat spoustu věcí, pokud budete chtít..

Co si obléknu na sebe?

Mám pro vás připravené šaty v nejrůznějších barvách i stylech. Až spolu začneme plánovat focení, pošlu vám ukázky jednotlivých šatů. Většina z nich je velikostně velmi přizpůsobitelná, zadní šněrování či korzet jsou pomocníci, kteří umí vykouzlit občas i malý zázrak.

Proč se fotit v šatech?
Protože se v nich budete dobře cítit, uvidíte sama sebe úplně jinak a to všechno se vám odrazí v tváři.

Můžeme fotit i v mém civilním oblečení?
Můžeme. Nebudu vás úplně za každou cenu nutit do něčeho, co nechcete. Případně můžeme i oba styly zkombinovat – začneme v šatech a na závěr zvládneme i pár fotografií ve vašem připraveném stylu (a nebo naopak…).

Mám na tohle focení ten správný věk?
Dvacet už mi dávno není...

Ani mně ne!
Jestli vám někdo tvrdí, že jste na focení stará, že se fotí jen mladé holky, tak ho rovnou pošlete do háje a přijďte si to prostě užít. Opak je totiž pravdou – kus života, který jsme si prožily, cesta, kterou jsme ušly i se všemi překážkami, které nám život nasypal do cesty, se promítly do naší tváře, která má v sobě mnohem víc, než když jsme stály na jejím začátku. Pohled má v sobě mnohem větší hloubku. A tohle všechno si zasloužíte poznat.

A že napřed potřebujete shodit nějaké to kilo, že za rok budete vypadat lépe… Věříte tomu? Není na co čekat! Krásné jsme kdykoli, když jsme samy sebou bez ohledu na údaj v rodném listě.

Potřebuji služby vizážistky?

Nutné nejsou, ALE…

Krásná pleť a dokonalé líčení vám dodá okamžitě pocit daleko větší sebejistoty. Ten pocit, že se líbíte samy sobě se jako kouzlem promítne i do vašeho výrazu.
Pokud budete chtít, svěřím vás do rukou šikovné Mirky Schovánkové, se kterou spolupracuji: Studio Top Visage – Miroslava Schovánková

Líčení zásadně ovlivní výslednou fotografii.
Make-up pro focení je o dost výraznější, než běžný denní.

kdy jste se naposled cítila opravdu výjimečně?

Svůj nadčasový ženský portrét si zaslouží každá z nás!

Možná už tajně přemýšlíte o svém focení...
Přejete si TO zažít a získat NĚCO, co vám ukáže vaši krásu a jedinečnost?

Neváhejte se ozvat.
Zcela nezávazně můžeme vše probrat.

ženské focení

Nezaměňujte prosím tento typ focení s focením se zvířaty.

Toto focení je úplně jiné. Je mnohem víc o vás samotných. O ženské kráse a jedinečnosti. Při focení se zvířaty není možný takto individuální přístup. Výběr lokace i pózy jsou vždy přizpůsobeny ke zvířatům a zdaleko není tolik prostoru ani času jako u balíčku focení “ženský portrét”.

Focení se zvířaty je především o setkání s úžasnými tvory a o zážitku.
Výše uvedené ženské focení je o Vaší výjimečnosti a kráse. Je zkrátka jen a jen o Vás.

Obsah je chráněn. Funkce pravého tlačítka je zakázána.