Jmenuji se Lucie Šmejkalová,
jsem fotografka.

Miluji své děti, rodinu, svůj život a práci. Zapadající sluníčko, letní bouřky, vůni čerstvého dřeva, Vánoce a Krkonoše. Svíčkovou na smetaně a čokoládu (v jakémkoli množství).

No a co naopak ne? Bezohlednost, zlomyslnost a přetvářku. Nemám ráda nedodělanou nebo odfláknutou práci. A taky malá parkovací místa a celer v polévce.

Jsem puntičkář a detailista, který si jde za svými cíly a sny.

Teď bych vás tu podle všech zvyklostí měla unudit vysvětlováním, že jste právě našli toho nejlepšího a nejtalentovanějšího fotografa.

Nevím, jestli na focení mám talent, ale vím,

že vše, co děláme s láskou, děláme dobře.

A fotografie je mojí srdeční záležitostí.

Velký dík patří všem mým stálým zákazníkům i těm, kteří mě doporučují dále svým kolegům, příbuzným a známým. Vím, že to zní jen jako velmi otřepaná fráze, ale opravdu si toho moc vážím, protože díky vám, mám spoustu práce, která mě baví a dělám ji opravdu s láskou.
Mám moc ráda rodinná focení, dětskou bezprostřednost a neposednost.

P.S. ze slovního spojení “řekni sýr” mi naskakuje husí kůže.
Tohle vám tedy rozhodně nenabídnu, ale mohu slíbit, že udělám maximum pro to, abych vaše děti rozesmála a vyloudila ty nejpřirozenější úsměvy – ty mám totiž na focení ze všeho nejraději.

A jestli se mi to daří? Jestli jste našli pro Vás nejlepšího fotografa?
To už musíte posoudit Vy, podle ukázek u mě v galerii.

Blog | Poslední příspěvky

Focení s kachňaty 2022
30/05/2022

Balíček mini – focení, je určen výhradně pro děti.Rodiče tentokrát zůstanou stranou a prostor dostanou ti nejmenší. Celé focení bude trvat cca 20 minut. Termíny focení...

Párové focení - hledá se zamilovaný pár
16/02/2022

Nabízím párové focení zdarma. Vybraná dvojice ode mě dostane minimálně 10 plně upravených a retušovaných fotografií dle mého výběru. Termín focení dle individuální domluvy. Stejně tak se ...

Ideální počasí na focení (ne)existuje...
31/01/2022

...tyhle otázky řeší s blížícím se termínem focení úplně každý.Sice mám mezi svými zákazníky pár těch, které podezírám, že umí "poručit větru, dešti", protože i kdyby 14 dní v kuse lilo, předp...