Místo, kde vše začíná...

Porodnice | oddělení šestinedělí

Váš malý poklad se mění z hodiny na hodinu, ze dne na den. Toto focení zachycuje okamžiky, které jsou naplněné emocemi. Porodnice je místem, kde první dny uběhnou jako rozmazané a vy si zapamatujete jen krmení, návštěvy lékaře a nedostatek spánku. Přitom ale nechcete nic zapomenout.

Je to jedna z nejdůležitějších událostí ve vašem životě a zaslouží si být krásně zdokumentována.

Pro Vás, pro Vaše děti...

porodnice praha

Konečně…

Po měsících čekání, držíte svůj malý zázrak v náručí… Se 100% jistotu vám mohu říct, že změny na vašem miminku uvidíte i pár dnů po jeho narození. Zachytíme na fotografiích nejen toho malého človíčka, ale i všechny ty emoce, které se vznášely v nemocničním pokoji poté, co jste se stali rodiči.

Já sama bych vlastně stála o to, nahlédnout do doby dávno minulé. Jaký asi byl pokoj, kde se mnou maminka byla v prvních dnech. Jak vypadala postýlka v nemocnici?

Ale hlavně bych stála o to, vidět své rodiče.  Jak se smáli, objímali, jak mě drželi v náručí…

Přesně tohle bych si přála vidět na svých prvních fotkách.

Pokud si vážíte přirozených a skutečných okamžiků plných lásky a blízkosti, pak je pro Vás tenhle typ focení tím pravým a čtěte dál…

Focení, které není o dokonalém outfitu, účesu nebo make-upu. Je o emocích, kterých jste plni, o nepopsatelné lásce a štěstí.

Až se za pár let na tyto fotografie podíváte, vzpomenete si úplně přesně, jak vás vlásky miminka lechtaly v nose, když jste k němu čichali a nemohli se té jeho vůně nabažit. Na čistou radost z toho, jak tatínek s velkou opatrností chová a tiskne toho malého drobečka.

Jsou to syrové a pomíjivé okamžiky, které si budete chtít pamatovat do konce života.
porodnice strakonice pribram

Vytvoříme fotky Vašeho miminka dříve, než začne vypadat jako jeden z rodičů 🙂
…dělám si legraci (tak trochu)

Vážím si toho, že o mě uvažujete se zdokumentováním tak důležitých okamžiků ve vašem životě.

Proto ještě vše rozepíšu trochu podrobněji,
ať víte, co vás čeká...
Kdy se objednat?
Pokud chcete mít svůj termín jistý, ozvěte se mi co nejdříve, tedy ještě v těhotenství. Termín předběžně naplánujeme, máte jistotu, že vám v danou dobu nikam neodjedu a hned jak se miminko narodí, budu k dispozici a domluvíme konkrétní datum a čas. Tak trochu pohotovost 24/7.
Jak focení probíhá?
Zachycuji skutečné, syrové a opravdové okamžiky, které přináší narození miminka. Proto příliš nezasahuji do dění a spíš jsem tichým pozorovatelem, který vás nebude rušit. Když bude potřeba, povzbudím vás, abyste na miminko mluvili, utěšili ho, pohladili - a to úplně stačí.
Co si připravit?
Nemusíte řešit vůbec nic. Jestli budete v pyžamu, v županu nebo se převléknete do něčeho oblíbeného, to je na vás, ale na výsledné fotky to vliv nemá. Nechte tedy i tatínka nebo sourozence v tom, v čem se cítí dobře. Tohle focení je opravdu o autentičnosti a ta přijde bez ohledu na to, co máte na sobě.

Sama jsem máma a dobře si uvědomuji, jak moc jsou tyhle okamžiky intimní, jak moc je všechno citlivé a věřte, že udělám vše pro to, abych na vašem nemocničním pokoji nebyla narušitelem, ale milou návštěvou, která vytvoří příjemnou atmosféru.

Chci, abyste při našem focení věděli, že můžete odpočívat a jen si užít ty nádherné chvíle.

Vše můžeme předem do detailu probrat, neváhejte se na cokoli zeptat.

Na co se můžete
v rámci focení těšit:
Extra rychlé dodání fotografií
Moc dobře vím, jak rychle se miminko mění. Jak jste vy i všichni kolem vás nedočkaví a jak moc se právě na tyto první fotky těšíte. Focení v porodnici je opravdu velmi výjimečným okamžikem, který si zaslouží i velmi rychlé zpracování vašich fotografií. Nejpozději desátý den od našeho setkání už budete mít vše připravené ke stažení, sdílení s rodinou či přáteli.
Minimálně 20, ale spíš o dost více...
Fotografie vybírám sama. S naprostou pečlivostí, tak, aby vytvořily ucelený příběh. Vždy vybírám ty nejlepší, nejemotivnější, ale i nejlichotivější záběry. Fotografií garantuji 20, ale počtem vás nechci příliš omezovat, dostanete zkrátka ty, které jsou povedené, různorodé a mají v sobě ``to něco``, co vám i po letech připomene tyto jedinečné okamžiky.
Finální úprava a retuš fotografií
Všechny fotografie dostanete v plném rozlišení i velikosti. Obvykle dostanete mix černobílých a barevných snímků, velkou část v obou variantách. Všechny jsou pečlivě upravené, aby utvořily celek, který lahodí oku. Retušuji veškeré ``chvilkové nedostatky`` jako jsou pupínky, popraskané žilky či nežádoucí flíčky. Vždy ale tak, aby zůstala zachována autenticita a opravdovost, tedy žádná přehnaná retuš a vyhlazování jako z módního časopisu.
Kam za vámi přijedu?
Kamkoli! Pro porodnici v Příbrami a v Hořovicích neúčtuji žádný příplatek za dopravu, máte ji v ceně focení. Pro porodnice v Praze, v Písku a ve Strakonicích vám k ceně focení připočítám příplatek na dopravu ve výši 600 Kč. Dojedu za vámi ale ráda i kamkoli jinam - domluva je vždy individuální, neváhejte se zeptat.
Miminka v porodnici
3000 Kč
Fresh 48
Rychlé dodání - do 10 dnů od focení

Minimálně 20 profesionálně upravených fotografií

Fotografie vybírám já - uvedený počet je minimum, obvykle vám jich odesílám více - dostanete záběry, které jsou různorodé a vystihují všechny důležité okamžiky.

cca 1 hodina focení na oddělení šestinedělí

Fotografie v plném rozlišení a velikosti, v elektonické podobě, formát JPG

Porodnice Příbram a Hořovice bez příplatku na dopravu. Pro porodnice v Praze, v Písku a ve Strakonicích je příplatek na dopravu 600 Kč. Jiné lokality dle domluvy.

Focení miminek v porodnici má pro mě v sobě cosi velmi zvláštního a důležitého a rozhodně to nevnímám jako “obyčejnou práci”.

To, jak se drouboučká ručička novorozence omotá kolem vašich prstů. Způsob, jakým vás sledují s tichou intenzitou. To, jak je vaše dítě uklidněno vaší přítomností, vašimi doteky. Nemocniční náramky a šupinatá kůže miminka. Všechny tyhle chvíle jsou tak kouzelné a vy se k nim díky fotkám budete moci kdykoli vrátit.

Chcete?
Pak se neváhejte ozvat:

Obsah je chráněn. Funkce pravého tlačítka je zakázána.