Focení se zvířaty není jen o líbivých fotografiích, ale také o nezapomenutelném zážitku, o setkání a velice blízkém kontaktu s těmito nádhernými tvory.

Dost možná i o splněných snech...

Focení se zvířaty probíhá buď se sovičkami (na konkrétním druhu se vždy domlouváme před focením, v případě zájmu je možné zajistit i dravce a krkavce) nebo s liškou nebo za námi přijede smečka  “vlků” (smečka československých vlčáků).
Na jeden termín focení je k dispozici vždy jeden druh zvířat.

Focení je vhodné pro všechny,
kteří mají vztah ke zvířatům,

slečny, ženy či děti.

Možno pojmout i jako párové či těhotenské focení.
Pro rodinné focení je vhodná pouze smečka “vlků”, jinak platí, že na jedné fotografii jsou se zvířetem vždy maximálně dvě osoby.

Důležitou podmínkou při focení dětí je jejich věk!
Se smečkou, s liškou a malými sovičkami je možné fotit i menší děti (cca od 4 – 5 let), s většími sovami či dravci je podmínkou minimálně školní věk (vždy je lepší konkrétní dotaz a domluva).

focení s liškou
focení s vlkem

Co vás čeká
a co obsahuje cena:

 • celé focení je pojato i jako zážitek, kdy se po příchodu se zvířaty seznámíte, vše nafotíme v klidu a bez jakéhokoli spěchu.
 • domluva je individuální, termíny zajišťuji dle Vaší poptávky.
 • v ceně je zahrnuta doprava zvířat a odborná asistence jejich majitele
  majitelé zvířat, se kterými spolupracuji, patří k těm nejzkušenějším ve svém oboru. Vždy vás budou pečlivě instruovat, jak se ke zvířeti chovat, aby byla zajištěna jeho i vaše bezpečnost. Zvířata jsou zvyklá na lidi, jsou kontaktní. Jejich spokojenost a pohodlí je pro majitele i pro mě velmi důležité.
 • obdržíte 5 plně upravených a retušovaných fotografií v digitální podobě ve formátu JPG, které si sami vyberete. Možnost přiobjednat i další snímky – počet není omezen. Vše v plné velikosti v barevné + černobílé variantě + zmenšené verze pro web.
 • precizní retuš a odstranění běžných nedostatků je samozřejmostí.
 • na upravených fotografiích budou odretušována veškerá vodítka a obojky (přeci jen vlk s obojkem je nesmysl, že?), u soviček zmizí úchytky a provázky, které ji jistí, aby nám neodletěla, u lišky v postprocesu odstraním vodítko i obojek.
 • fotografie vybíráte sami z náhledů těch nejlepších snímků, které pro vás připravím
  vždy je pro mě důležité, abyste se na fotkách líbili především sobě, proto si snímky k finální úpravě vybíráte sami.
 • dodání neupravených náhledů: do jednoho týdne od focení
 • dodání hotových fotografií: do jednoho měsíce od vašeho výběru
 • v ceně je možnost zapůjčení čelenek a věnečků, které ozvláštní a doplní vaše fotografie.
 • můžeme se domluvit i na pohádkových šatech a pojmout celé focení více do fantasy stylu. Ukázky pošlu na vyžádání – platí pro dospělé – většina šatů je v regulovatelné velikosti 36 – 42, v případě zájmu neváhejte napsat. (u exkluzivního balíčku jsou k dispozici bez příplatku, podrobněji je vše rozepsáno níže v ceníku).
 • možno objednat služby vizážistky (u exkluzivního balíčku je v ceně).

Focení se zvířaty nabízím ve dvou variantách:

balíček standart
· na chvilku spolu ·
3000 Kč
20 - 30 minut focení
a kontaktu se zvířaty
5 plně upravených a retušovaných fotografií

Určeno pro 1 - 2 osoby

Pokud je osob více, je domluva vždy individuální. Je potřeba mírně navýšit i čas focení, aby byl na každého dostatek prostoru.

Vhodné pro kohokoli, kdo má vztah ke zvířatům.

Můžete přiobjednat:

Profesionální líčení vhodné pro fotografii - příplatek 600 Kč / osoba za službu vizážistky.

Zapůjčení šatů stylizovaných pro focení - příplatek 500 Kč / šaty - album se šaty i jejich popisem na vyžádání zašlu.

Každé další foto nad rámec balíčku 300 Kč

Chcete sobě nebo někomu blízkému splnit sen? Pokud máte o focení zájem nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat:

Tohle potřebuju...
exkluzivní balíček pro ženy
· zážitek se vším všudy ·
6000 Kč
60 minut focení
a kontaktu se zvířaty
5 plně upravených a retušovaných fotografií

Určeno pro jednu osobu (pro další osobu info níže)

Prioritou tohoto balíčku je dostatek času, po který o vás budeme pečovat, aby došlo k úplnému uvolnění, které se projeví i na výsledných fotografiích. Je zajištěno maximální soukromí pro focení (budete vždy buď jako první nebo jako poslední v daném termínu, na místě tedy nejsou další zákazníci).

Focení je určeno pro ženu či slečnu, která chce na chvíli vystoupit z šedé všednosti a užít si celý ten proces. Obléknout šaty, nechat se nalíčit, zavnímat krásu přítomného okamžiku a jen si naplno užít čas ve společnosti zvířat. Vytvoříme spolu Váš nadčasový portrét, u kterého se zasníte a možná vám otevře i nový pohled na sebe samou.

Pokud chcete vzít s sebou kamarádku, sestru, maminku či dceru, je příplatek 1000 Kč za zapůjčení šatů a služby vizážistky pro další osobu.

Cena zahrnuje služby vizážistky, tedy profesionální líčení vhodné pro fotografii. Vizážistka je vám k dispozici během celého focení, aby bylo vše po celou dobu ``dokonalé``.

Příjemný bonus: v případě zájmu je zapůjčení šatů stylizovaných pro focení bez dalších příplatků. Můžete vystřídat v rámci focení až dvoje šaty.

Každé další foto nad rámec balíčku 300 Kč

Chcete sobě nebo někomu blízkému splnit sen? Pokud máte o focení zájem nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat:

Tohle potřebuju...
Nehledejte v tom žádnou vědu...
Nemusíte vědět, jak správně pózovat a co dělat. Celým focením Vás provedu tak, aby náš společný čas byl pro Vás příjemným zážitkem a tento pocit jen otiskneme do Vašich fotografií.
Přijďte si focení užít!
Nevěřím na nefotogenické tváře. Fotím tak, abyste se na fotkách líbili sami sobě. Každé focení je jedinečné a ke každému přistupuji s maximální péči.
foceni se zvířaty
Bez trochy slušnosti a ohleduplnosti to nepůjde...

Nefoťte prosím fotografovi za zády!

Na focení si prosím neberte vlastní fotoaparáty a nefoťte mi “přes rameno”.
Jistě chápete, že celá příprava foceni není jen tak, stojí dost času i peněz, proto neumožňuji pořizovat z focení vlastní záznam a to ani na mobil.

Obvykle tím ošidíte i foceného o výsledek, protože zákon schválnosti funguje dokonale – mohl to být tak krásný záběr, kde vše sedí jak má, zvířata mají krásný pohled do objektivu, jen škoda, že klient kouká na svůj doprovod, který za mnou běhá s mobilem…

Výjimkou je, pokud se předem domluvíme např. na natočení backstage videa z průběhu focení, které mi následně poskytnete ke zveřejnění. Jinak prosím respektujte mé obchodní podmínky, které zakazují focené osobě i jejímu doprovodu pořizovat vlastní fotografie či videozáznam během doby focení. Děkuji za pochopení. 

A ještě jeden apel na Vás,
na rodiče dětí.

Focení se zvířaty je pro děti,
které mají dobrý vztah k přírodě a všemu živému.

Pokud máte doma dítko, které se zvířat spíše bojí, než by si je toužilo pohladit, nenuťte je. Předem se s dětmi domluvte, jestli o “setkání” se zvířaty stojí. Sami znáte své děti nejlépe, tak toto jistě odhadnete. Pokud je jen zbožným přáním rodičů, aby měli dítko vyfocené se sovičkou, aniž by o to dítě stálo, tak vám to zřejmě stejně nikdo nerozmluví, ale na výsledku to pochopitelně bude znát…

Focení se zvířaty
Vždy mi záleží na Vašich fotografiích,
které mají atmosféru a emoce.