Nejsem klasický svatební fotograf...

…pokud ale hledáte někoho, kdo se na vás bude dívat srdcem a vytvoří pro vás fotografie, které jsou opravdové a o Vás, jste na tom správném místě. Svatební příběhy dokumentuji s citem pro emoce, detail a barvy. Celou tuhle směs vám pak předám v luxusní fotoknize potažené semišem.

Svatby fotím svým osobitým stylem, nikoli jako klasický svatební fotograf. Neformální, přirozený a upřímný – to je styl fotografií, které vám mohu nabídnout. Miluji, když mohu jako vaše svatební fotografka ve fotografiích odvyprávět příběh vašeho svatebního dne. Od rána plného očekávání až do párty plné smíchu, tance a radosti.

Svatba je v mých očích tak trochu posvátná.
Je to den, kdy dva lidé zpečetí to, že jsou tu jeden pro druhého a pokud vše dobře dopadne, nic se na tom nezmění do konce jejich života. Budete umět pak svým vnoučatům popsat, jak jste se cítili, kdo byl na svatbě, co prožil nebo co jste prožívali před obřadem?

jídlo sníte, květinová výzdoba zvadne, šaty si podruhé neobléknete
...ze svatebního dne zbydou jen prstýnky a fotky,
proto je svatební fotograf tak důležitý...

Ok, ještě naše drahá polovička a celá jeho / její rodina, ale nebudeme slovíčkařit…

Skvělá fotografka, úžasný přatelský přístup❤️
Paní naprosto vystihla naše představy a udělala nám krásné vzpomínky na naš den. Za nás top a ráda doporučím všem. Děkujeme

Hana Stucki

svatební focení | listopad 2023

Pokud hledáte někoho, kdo vám vytvoří rádoby vtipné aranžované fotky, kde se všichni přetahují o nevěstu nebo svatebčany seskládá do tvaru srdce, donutí je vykloubit hlavu vzhůru (ne, nesluší to nikomu) a dodá vám záběr, na kterém bude 40 maličkých obličejů tvořící srdce – NE, NEJSEM TO JÁ.

Nejdůležitější je obsah fotky a pocit,
který ve vás vyvolá i po letech...

Neodevzdávám 400, 500 nebo ještě šílenější počet zbytečných a nedůležitých záběrů. Nikoho nebaví prohlížet hodinu podobné fotky, takže v tomto množství stejně skončí v šuplíku a jestli se k nim někdy ještě vrátíte? To ukáže čas…

Čím méně finálních fotek vám předám,
tím větší je pravděpodobnost, že budou skvělé.

Utvoří soubor, který vypoví vše podstatné o vašem svatebním příběhu a rádi se k nim budete vracet. Pamatujete si na svatební alba našich rodičů či prarodičů? Na těch pár dokonalých fotek v albu, kde listy jsou proložené pergamenovým papírem? Milujeme je všichni!

FOTOGRAFIÍ VÁM ODEVZDÁM MINIMÁLNĚ 150 (uvedený počet je minimální množství, ale opravdu neočekávejte dvojnásobek). Všechny obdržíte plně upravené a pečlivě retušované. Zkrátka tak, abyste si navždy pamatovali, že Váš “den D” byl opravdu dokonalý do posledního detailu.

svatebni fotograf
nejlepsi svatebni fotograf
svatebni fotograf pribram
Vážím si své práce, zkušeností i času,
ale především si vážím Vás!

Proto pro vás chci zajistit to nejlepší, co je v mých možnostech.

Budu tím, kdo vám bude opravdu po celý den stát “za zadkem” a bude nedílnou součástí všeho. Fotím celé svatební dny právě proto, abych se dostala do atmosféry svatby a přenesla ji do vašich fotografií. To se u dvouhodinového focení obřadu zvládnout nedá…

  • Před svatbou se sejdeme, vše si ujasníme, poznáme se – nechci, abyste na své svatbě měli naprosto cizího člověka.
  • Svatební den strávím s vámi s velkou dávkou empatie a zodpovědnosti. Jsem s vámi od ranních příprav až do doby, kdy hosté posilnění alkoholem přestávají na fotkách vypadat dobře.
  • Při svatebním focení s vámi neustále komunikuji a citlivě vás při focení vedu, aby vám to na fotografiích opravdu slušelo. Fotografie z průběhu svatby pořizuji naopak tak, abych byla jen tichým pozorovatelem, který nenarušuje atmosféru a bez větších zásahů zachytí opravdovost vašeho “dne s velkým D”.
  • Precizní úprava a individuální retuš všech odevzdaných snímků je samozřejmostí stejně jako LUXUSNÍ FOTOPRODUKT, KTERÝ BUDETE MILOVAT.

Pokud chcete na svatebních fotografiích hodně ušetřit, nebudu tou správnou volbou.

Vytvořím pro vás nádhernou fotoknihu.

Jedná se o jeden z nejluxusnějších produktů na našem trhu – výjimečný den si zaslouží i něco víc, než jen fotografie.

Rozsah fotoknihy je 40 stran, velikost 20×20 cm.

  • Ručně vyráběná z pravých fotografií.
  • Semišový potah – heboučký, měkký a příjemný na dotek. Můžete si vybrat z několika odstínů.
  • Do knihy si můžete nechat natisknout vaše osobní texty.
  • Vazba layflat (plochá), která umožňuje otevření v dokonalé rovině. Díky tomu neuvidíte žádné spoje a nebudete nikterak rušeni při prohlížení panoramatických snímků a fotografií umístěných na středu dvoustrany.
  • Prémiový fotopapír – Fujifilm DP II – silk. Velmi specifický a výjimečný fotopapír. Jeho povrch je matný a na dotek hrubší, maximálně eliminuje otisky prstů.
  • Extra silné listy – každý list má váhu 700 g/m2
kompletní cena za svatební focení
15000,-
Co obsahuje cena:
Předsvatební schůzku s budoucími novomanžely.

Celodenní focení Vaší svatby.

Minimálně 150 odevzdaných fotografií, vše plně upravené a retušované.

Luxusní fotoknihu 20x20 cm s rozsahem 40 stran.

USB flash disc s vašimi fotografiemi.

Přístup do webové galerie, kterou můžete komukoli nasdílet.

Dopravu v rámci okresu Příbram (mimo okres účtuji 8 Kč / km pro cestu tam i zpět).

Co všechno je součástí ceny?

Pro podrobný rozpis ceny rozklikněte +

Skvělá spolupráce od první předsvatební schůzky až po předání fotoknihy (fotokniha sama o sobě kvalitní, jak svým materiálem, tak i obsahem).

Přístup během svatby byl od paní fotografky naprosto decentní, nenucený a navíc nám našla krásné místo na focení v přírodě poblíž místa hostiny. Takže jsme se mohli s paní Šmejkalovou ve vhodnou chvíli vytratit a nafotit naše novomanželské fotky v přírodě.

Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme!

Petr Dvořák

svatební focení | květen 2023

Pokud o mě uvažujete jako o svém svatebním fotografovi,
vezměte v potaz ještě pár mých pravidel, za kterými si stojím.

Jedině tak mohu garantovat dobře odvedenou práci, kterou ode mě znáte.
nefotím velké svatby

A přes to opravdu “vlak nejede”…

Zaměřuji se na menší, intimnější svatby s rodinnou atmosférou, kde osobní a emotivní fotografie budou vždy převažovat nad inscenovanými a nepřirozenými snímky.

Pokud plánujete velkou svatbu pro 100 lidí, ráda vám doporučím někoho z kolegů.

fotografie vybírám já

Fotky vybírám s ohledem na Vás, nikoliv proto, abych měla v portfoliu něco dokonale uměleckého. Vybírám je tak, aby společně vytvořily celek, aby odvyprávěly i beze slov příběh Vašeho svatebního dne.

Mým cílem není, abych si odškrtla hotovou zakázku, ale abychom společně vytvořili nádherné vzpomínky.

nefotím svatby jak na běžícím pásu

Focením veškerá práce jen začíná. Je to proces, který se nedá uspěchat…

Moc dobře vím, jak jste nedočkaví a těšíte se na své fotky. Proto ode mě během dvou pracovních dnů po vaší svatbě dostanete malou “ochutnávku” v podobě 3 – 5 upravených fotografií. Veškeré ostatní fotografie vám předám do 4 týdnů od vaší svatby. Následně zadávám do výroby fotoknihu, kterou bych pro vás měla mít během 10 dnů připravenou k předání.

a poslední, pravidlo nejdůležitější:

Fotím pro Vás!

Pokud hledáte někoho, kdo se na vás bude dívat srdcem a vytvoří pro vás fotografie, které jsou opravdové a o Vás, jste na tom správném místě a neváhejte mě kontaktovat:

Pokud se ale neshodneme na stejném nebo hodně podobném úhlu pohledu, doporučuji poohlédnout se po jiném fotografovi. Jedná se o vlastní subjektivní pohled a můj styl focení. Určitě se na něm neshodnu s každým a to je dobře.

Věřte mi!
Ušetříme si tím vzájemně mnoho vrásek a starostí.

Pokud máte o focení zájem nebo máte jakékoli dotazy,
neváhejte mě nezávazně kontaktovat:

Spolupracuji vždy s profesionály
ve svém oboru:

Webová galerie / záloha vašich fotografií:
česká rodinná firma
DASTAX

Tisk fotoknih:
česká rodinná firma
KVALITNÍ FOTKY

Profesionální vizážistka:
v případě zájmu vám ráda předám kontakt
MIRKA SCHOVÁNKOVÁ