vybereme termín focení

Společně vybereme vhodný termín a čas.

Objednací lhůta se liší dle aktuální vytíženosti. Pokud potřebujete fotit o víkendu, v letním období nebo před Vánoci, může být delší a je potřeba zajistit si termín včas.

všechno probereme

Probereme spolu hlavně to, jaký styl fotek očekáváte. Pokud máte nějakou představu nebo přání, určitě neváhejte mi je sdělit.

Dostanete ode mě doporučení pro přípravu, vhodné sladění barev atd. V případě nejistoty ráda pomůžu a poradím. Neváhejte se na cokoli zeptat.

sejdeme se na focení

Během focení nemusíme vůbec spěchat. Času máme vždy tolik, kolik je potřeba.

Celé focení proběhne v přátelské a uvolněné atmosféře, ve které vzniknou přirozené snímky plné radosti a úsměvů. Vždy udělám maxim pro to, abych vás rozesmála a vyloudila ten „obyčejný“ opravdový úsměv, který vám tak moc sluší.

vyřešíme platbu

Po focení vás požádám o platbu.

Na tom, jestli platba bude celá v hotovosti nebo zaplatíte zálohu ve výši 50% ceny focení a doplatek až po obdržení náhledů, se domluvíme.

dostanete náhledy

Do týdne pro Vás budu mít připravený výběr těch nejlepších snímků.

Přijde Vám odkaz na zaheslovanou galerii, kde si vyberete fotky, které budete chtít. Žádné vypisování, jednoduše a intuitivně zaškrtáváte, kdykoli se ke svému výběru můžete vrátit a pak jen odešlete.

Vaše fotografie

Vámi vybrané fotografie pečlivě upravím a vyretušuji vše, co je potřeba. Ty, ke kterým se to hodí, převedu ještě do černobílé varianty.

Odesílám za Vámi Vaše plně upravené fotografie.

máme hotovo

Teď už víte, jak to celé bude probíhat.

Pro podrobnější informace a odpovědi na časté dotazy, klikněte na uvedený odkaz:

Vždy dělám maximum, aby focení bylo pro Vás i příjemným zážitkem.