O mně | Dětská a rodinná fotografie Příbram

fotografka pribram lucie smejkalova

Jmenuji se Lucie Šmejkalová a jsem z menšího města ve středních Čechách, z Příbrami.
Teď bych vás tu podle všech zvyklostí měla unudit informacemi o všech svých pozitivech a nenápadně tím vysvětlit, že jste právě našli toho nejlepšího a nejtalentovanějšího fotografa. Nevím, jestli na focení mám „talent“, ale vím, že vše, co děláme s láskou, děláme dobře. Fotografie je mojí srdeční záležitostí a radostí ze snímků, které zachytí někdy vzácný, jindy zas úplně všední okamžik… Mám moc ráda rodinná focení, dětskou bezprostřednost a neposednost.


Miluji své děti, rodinu, svůj život a práci. Zapadající sluníčko, letní bouřky, vůni čerstvého dřeva, Vánoce a Krkonoše. Svíčkovou na smetaně a čokoládu (v jakémkoli množství).
No a co naopak ne? Bezohlednost, zlomyslnost a přetvářku. Nemám ráda nedodělanou nebo odfláknutou práci. A taky malá parkovací místa a celer v polévce.


P.S. ze slovního spojení “řekni sýr” mi naskakuje husí kůže. Tohle Vám tedy rozhodně nenabídnu, ale mohu slíbit, že udělám maximum pro to, abych Vaše děti rozesmála a vyloudila ty nejpřirozenější úsměvy – ty mám totiž na focení ze všeho nejraději.


Pokud se chcete dozvědět trochu více o tom, proč klasický ateliér byste se mnou marně hledali:


instagram